Get Adobe Flash player

KALENDARZ IMPREZ

grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Terminarz II Liga ZLF

 

Terminarz Rozgrywek Ząbkowicka Liga Futsalu

 

2019/2020 - II Liga

 

 

Kolejka nr 1 – 01.12.2019

15:00

CIS Brzeźnica

Straż Pożarna II

 

15:50

Topory

Kam-Bud Team

 

16:40

Gang Dyr. Józefa

Piekarnia Bartecki

 

17:30

Husaria

Niezależni

 

18:20

Atletico

Huragan Ziębice

 

19:00

Sajdersi

FC Ponalewce

 

 

Kolejka nr 2 – 08.12.2019

15:00

Huragan Ziębice

Sajdersi

 

15:50

Niezależni

Atletico

 

16:40

Piekarnia Bartecki

Husaria

 

17:30

Kam-Bud Team

Gang Dyr. Józefa

 

18:20

CIS Brzeźnica

Topory

 

19:00

Straż Pożarna II

FC Ponalewce

 

 

Kolejka nr 3 – 15.12.2019

15:00

Husaria

Kam-Bud Team

 

15:50

Atletico

Piekarnia Bartecki

 

16:40

Sajdersi

Niezależni

 

17:30

FC Ponalewce

Huragan Ziębice

 

18:20

Topory

Straż Pożarna II

 

19:00

Gang Dyr. Józefa

CIS Brzeźnica

 

 

Kolejka nr 4 – 22.12.2019

15:00

Kam-Bud Team

Atletico

 

15:50

CIS Brzeźnica

Husaria

 

16:40

Topory

Gang Dyr. Józefa

 

17:30

Straż Pożarna II

Huragan Ziębice

 

18:20

Niezależni

FC Ponalewce

 

19:00

Piekarnia Bartecki

Sajdersi

 

 

Kolejka nr 5 – 29.12.2019

15:00

FC Ponalewce

Piekarnia Bartecki

 

15:50

Huragan Ziębice

Niezależni

 

16:40

Gang Dyr. Józefa

Straż Pożarna II

 

17:30

Husaria

Topory

 

18:20

Atletico

CIS Brzeźnica

 

19:00

Sajdersi

Kam-Bud Team

 

 

Kolejka nr 6 - 05.01.2020

15:00

Gang Dyr. Józefa

Husaria

 

15:50

Straż Pożarna II

Niezależni

 

16:40

Piekarnia Bartecki

Huragan Ziębice

 

17:30

Kam-Bud Team

FC Ponalewce

 

18:20

CIS Brzeźnica

Sajdersi

 

19:00

Topory

Atletico

 

 

Kolejka nr 7

15:00

Niezależni

Piekarnia Bartecki

 

15:50

Kam-Bud Team

Huragan Ziębice

 

16:40

CIS Brzeźnica

FC Ponalewce

 

17:30

Topory

Sajdersi

 

18:20

Gang Dyr. Józefa

Atletico

 

19:00

Husaria

Straż Pożarna II

 

 

Kolejka nr 8

15:00

Sajdersi

Gang Dyr. Józefa

 

15:50

FC Ponalewce

Topory

 

16:40

Huragan Ziębice

CIS Brzeźnica

 

17:30

Niezależni

Kam-Bud Team

 

18:20

Piekarnia Bartecki

Straż Pożarna II

 

19:00

Atletico

Husaria

 

 

Kolejka nr 9

15:00

Topory

Huragan Ziębice

 

15:50

Gang Dyr. Józefa

FC Ponalewce

 

16:40

Husaria

Sajdersi

 

17:30

Atletico

Straż Pożarna II

 

18:20

Piekarnia Bartecki

Kam-Bud Team

 

19:00

CIS Brzeźnica

Niezależni

 

 

Kolejka nr 10

15:00

Atletico

Sajdersi

 

15:50

Topory

Niezależni

 

16:40

Gang Dyr. Józefa

Huragan Ziębice

 

17:30

Husaria

FC Ponalewce

 

18:20

CIS Brzeźnica

Piekarnia Bartecki

 

19:00

Kam-Bud Team

Straż Pożarna II

 

 

Kolejka nr 11

15:00

Niezależni

Gang Dyr. Józefa

 

15:50

Piekarnia Bartecki

Topory

 

16:40

Kam-Bud Team

CIS Brzeźnica

 

17:30

Sajdersi

Straż Pożarna II

 

18:20

FC Ponalewce

Atletico

 

19:00

Huragan Ziębice

Husaria

 

 

10183712
IP: 3.226.243.226
Dziś jest 2019-12-13

Odwiedza nas 139 gości oraz 0 użytkowników.