Get Adobe Flash player

KALENDARZ IMPREZ

styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Terminarz II Liga ZLF

 

Terminarz Rozgrywek Ząbkowicka Liga Futsalu

 

2019/2020 - II Liga

 

 

Kolejka nr 1 – 01.12.2019

15:00

CIS Brzeźnica

Straż Pożarna II

   2:1

15:50

Topory

Kam-Bud Team

   6:3

16:40

Gang Dyr. Józefa

Piekarnia Bartecki

  21:1

17:30

Husaria

Niezależni

  4:11

18:20

Atletico

Huragan Ziębice

   0:4

19:00

Sajdersi

FC Ponalewce

   6:4

 

Kolejka nr 2 – 08.12.2019

15:00

Huragan Ziębice

Sajdersi

  1:13

15:50

Niezależni

Atletico

   6:0

16:40

Piekarnia Bartecki

Husaria

   2:4

17:30

Kam-Bud Team

Gang Dyr. Józefa

  2:15

18:20

CIS Brzeźnica

Topory

  10:2

19:00

Straż Pożarna II

FC Ponalewce

   4:4

 

Kolejka nr 3 – 15.12.2019

15:00

Husaria

Kam-Bud Team

 0:5

15:50

Atletico

Piekarnia Bartecki

  1:1 

16:40

Sajdersi

Niezależni

14:1

17:30

FC Ponalewce

Huragan Ziębice

9:2

18:20

Topory

Straż Pożarna II

6:3

19:00

Gang Dyr. Józefa

CIS Brzeźnica

 6:3 

 

Kolejka nr 4 – 22.12.2019

15:00

Kam-Bud Team

Atletico

 5:4

15:50

CIS Brzeźnica

Husaria

  5:0 

16:40

Topory

Gang Dyr. Józefa

 2:3

17:30

Straż Pożarna II

Huragan Ziębice

 7:1

18:20

Niezależni

FC Ponalewce

 4:4

19:00

Piekarnia Bartecki

Sajdersi

 3:21

 

Kolejka nr 5 – 29.12.2019

15:00

FC Ponalewce

Piekarnia Bartecki

 1:2

15:50

Huragan Ziębice

Niezależni

 0:4

16:40

Gang Dyr. Józefa

Straż Pożarna II

 9:4

17:30

Husaria

Topory

 3:5

18:20

Atletico

CIS Brzeźnica

 3:6

19:00

Sajdersi

Kam-Bud Team

 11:2

 

Kolejka nr 6 - 05.01.2020

15:00

Gang Dyr. Józefa

Husaria

 15:3

15:50

Straż Pożarna II

Niezależni

 4:3

16:40

Piekarnia Bartecki

Huragan Ziębice

 4:4

17:30

Kam-Bud Team

FC Ponalewce

 3:11

18:20

CIS Brzeźnica

Sajdersi

 1:5

19:00

Topory

Atletico

 5:1

 

Kolejka nr 7 - 19.01.2020

15:00

Niezależni

Piekarnia Bartecki

 

15:50

Kam-Bud Team

Huragan Ziębice

 

16:40

CIS Brzeźnica

FC Ponalewce

 

17:30

Topory

Sajdersi

 

18:20

Gang Dyr. Józefa

Atletico

 

19:00

Husaria

Straż Pożarna II

 

 

Kolejka nr 8 - 26.01.2020

15:00

Sajdersi

Gang Dyr. Józefa

 

15:50

FC Ponalewce

Topory

 

16:40

Huragan Ziębice

CIS Brzeźnica

 

17:30

Niezależni

Kam-Bud Team

 

18:20

Piekarnia Bartecki

Straż Pożarna II

 

19:00

Atletico

Husaria

 

 

Kolejka nr 9 - 09.02.2020

15:00

Topory

Huragan Ziębice

 

15:50

Gang Dyr. Józefa

FC Ponalewce

 

16:40

Husaria

Sajdersi

 

17:30

Atletico

Straż Pożarna II

 

18:20

Piekarnia Bartecki

Kam-Bud Team

 

19:00

CIS Brzeźnica

Niezależni

 

 

Kolejka nr 10 - 16.02.2020

15:00

Atletico

Sajdersi

 

15:50

Topory

Niezależni

 

16:40

Gang Dyr. Józefa

Huragan Ziębice

 

17:30

Husaria

FC Ponalewce

 

18:20

CIS Brzeźnica

Piekarnia Bartecki

 

19:00

Kam-Bud Team

Straż Pożarna II

 

 

Kolejka nr 11 - 23.02.2020

15:00

Niezależni

Gang Dyr. Józefa

 

15:50

Piekarnia Bartecki

Topory

 

16:40

Kam-Bud Team

CIS Brzeźnica

 

17:30

Sajdersi

Straż Pożarna II

 

18:20

FC Ponalewce

Atletico

 

19:00

Huragan Ziębice

Husaria

 

 

10342379
IP: 3.214.184.250
Dziś jest 2020-01-19

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.