Get Adobe Flash player

KALENDARZ IMPREZ

październik 2020
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Terminarz I Liga ZLF

Terminarz Rozgrywek Ząbkowicka Liga Futsalu

2019/2020 - I Liga

 

Kolejka nr 1 – 30.11.2019

17:30

Ekipa Bania

Orzeł Piława Dolna

2:5

18:20

Agressive

Nauczyciele

0:5

19:10

Pogoń Pieszyce

TeNet Kasy

2:5

20:00

Zbylbruk

Consultor Team

3:7

 

Straż Pożarna

pauza

-

Kolejka nr 2 - 07.12.2019

17:30

TeNet Kasy

Zbylbruk

6:3

18:20

Agressive

Pogoń Pieszyce

 1:8 

19:10

Orzeł Piława Dolna

Nauczyciele

3:8

20:00

Straż Pożarna

Ekipa Bania

1:4
 

Consultor Team

pauza

   -

Kolejka nr 3 – 14.12.2019

17:00

Nauczyciele

Straż Pożarna

9:4

17:50

Pogoń Pieszyce

Orzeł Piława Dolna

 6:4 

18:40

Zbylbruk

Agressive

 3:2 

19:30

Consultor Team

TeNet Kasy

 1:2 
 

Ekipa Bania

pauza

Kolejka nr 4 – 21.12.2019

16:00

Orzeł Piława Dolna

Zbylbruk

 3:3

16:50

Agressive

Consultor Team

 2:6

17:40

Straż Pożarna

Pogoń Pieszyce

 3:3

18:30

Ekipa Bania

Nauczyciele

 5:8
 

TeNet Kasy

pauza

 -

Kolejka nr 5 – 28.12.2019

17:00

Pogoń Pieszyce

Ekipa Bania

 4:6

17:50

Zbylbruk

Straż Pożarna

 2:2

18:40

Consultor Team

Orzeł Piława Dolna

 5:11

19:30

TeNet Kasy

Agressive

 9:3
 

Nauczyciele

Pauza

 -

Kolejka nr 6 – 04.01.2020

17:00

Orzeł Piława Dolna

TeNet Kasy

6:5

17:50

Straż Pożarna

Consultor Team

 3:1 

18:40

Ekipa Bania

Zbylbruk

 4:5 

19:30

Nauczyciele

Pogoń Pieszyce

 7:7 
 

Agressive

pauza

 -

Kolejka nr 7 - 18.01.2020

17:00

Zbylbruk

Nauczyciele

 4:10

17:50

Consultor Team

Ekipa Bania

 2:4

18:40

TeNet Kasy

Straż Pożarna

 6:6

19:30

Agressive

Orzeł Piława Dolna

   0:3 -walkower
 

Pogoń Pieszyce

pauza

 

Kolejka nr 8 - 25.01.2020

17:00

Straż Pożarna

Agressive

 0:4

17:50

Ekipa Bania

TeNet Kasy

 6:7

18:40

Nauczyciele

Consultor Team

   3:0 - walkower

19:30

Pogoń Pieszyce

Zbylbruk

 3:5
 

Orzeł Piława Dolna

pauza

 

Kolejka nr 9 - 08.02.2020

17:00

Consultor Team

Pogoń Pieszyce

 walkower 

obustronny

17:50

TeNet Kasy

Nauczyciele

10:10 

18:40

Agressive

Ekipa Bania

2:6 

19:30

Orzeł Piława Dolna

Straż Pożarna

walkower (3:0) 
 

Zbylbruk

pauza

 

11518950
IP: 18.232.146.112
Dziś jest 2020-10-24

Odwiedza nas 553 gości oraz 0 użytkowników.