Get Adobe Flash player

KALENDARZ IMPREZ

styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

I turniej Mini Futsalu za nami

Mini F zdjMimo, iż w  sobotę (11.01.20) trwały przygotowania do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to my nie próżnowaliśmy. W tym dniu, na naszej Hali, odbył się pierwszy turniej Mini Futsalu. Był to dzień pełen emocji, gdyż w rozgrywkach wzięła udział rekordowa ilość drużyn – 31. Dzieci ze szkół podstawowych rywalizowały ze sobą w trzech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8.

Kolejne zmagania najmłodszych piłkarzy w II turnieju Mini Futsalu już 18.01.20 (sobota):

- 08:00-10:20 klasy 1-3

- 10:25-12:10 klasy 4-6

- 12:15-13:30 klasy 7-8

 III turniej zaplanowano na dzień 25.01.20 (sobota).

A oto klasyfikacja po pierwszym turnieju:

 

Kat. 1-3                                 

1.Orlik I – 10p.                                                 

2.Goal Kamieniec I – 8p                               

3.Orlik IV – 6p.                                                

4.Goal Kamieniec II – 5p.             

5.Orlik VI – 4p.                                                

6.Orlik V – 3p.                                                  

7.Sparta Ziębice – 2p.                                   

8.Orlik III – 1p.                                                 

9.WKS Stoszowice – 1p.                               

10.Orlik II – 1p.                                               

11.Zwrócona – 1p.                                         

12.Trójeczka – 1p.


kat. 4-6                            

1.SP nr.3 – 10p.                               

2.Goal Kamieniec I – 8p.              

3.Orlik III – 6p.                                 

4.Orlik I – 5p.                                   

5.Orlik II – 4p.                                  

6.Orlik IV – 3p.                                 

7.Zwrócona II – 2p.                        

8.Zwrócona I – 1p.                         

9.Braszowice II – 1p.

10.Braszowice I – 1p.

11.ZPS Stolec – 1p.

12.Trójeczka – 1p.

 

kat. 7-8

1.SP nr.3 – 10p.

2.Orzeł Ząbkowice I – 8p.

3.SP 2 – 6p.

4.Sparta Ziębice – 5p.

5.Trójka – 4p.

6.Zwrócona – 3p.

7.Orzeł Ząbkowice II – 2p.

8.Braszowice III – 1p.

10351854
IP: 18.210.24.208
Dziś jest 2020-01-28

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.