Get Adobe Flash player

KALENDARZ IMPREZ

czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

ZLF 2017/2018 – wyniki, strzelcy, tabele po 3 kolejce

13Minęły już trzy kolejki Ząbkowickiej Ligi Futsalu, w których do tej pory padły 373 bramki. Sędziowie pokazali do tej pory 51 kartek (w tym 3 czerwone) i odbyło się 39 spotkań w I, II i III Lidze. Po ostatnich zmaganiach nieco się pozmieniało zarówno w tabelach jak i w klasyfikacjach na najskuteczniejszych strzelców rozgrywek. Poniżej wyniki z ostatniej kolejki, klasyfikacja strzelców, a w dziale Ząbkowicka Liga Futsalu TABELE.

 


ZLF 2017/2018 – I Liga, Sobota 9 grudnia 2017 r.:
Precelek 4:3 (1:3) Nauczyciele
Straż Pożarna 2:2 (2:1) Consultor Team
Orzeł Piława Dolna 7:3 (3:0) Kłodzko Team
Amatorzy Ziębice 8:1 (2:0) Topory
Pauza: Agressive

 

ZLF 2017/2018 – II Liga, Niedziela 10 grudnia 2017 r.:
Ekipa Bania 4:8 (2:2) Gang Dyrektora Józefa
Blue Stars 10:5 (5:2) Wieża Rudnica
Bulsoniki KZ 1:3 (1:1) Sajdersi
Zbylbruk Bobolice 7:5 (3:1) Cis Brzeźnica
Pauza: Supa Strikes

 

ZLF 2017/2018 – III Liga, Niedziela 10 grudnia 2017 r.:
Polish Boys 5:3 (2:2) Neoprofil Tarnów
Kamieniarstwo-abc.pl 3:7 (1:2) FC Ponalewce
Niezależni 3:4 (2:0) Gorilla Skład
Stara Gwardia 15:2 (5:0) Osiedle Ripley Team
Halarze 4:4 (3:3) Straż Pożarna 2

 

Klasyfikacja KRÓLÓW STRZELCÓW I Liga:
Piątkowski Tomasz (Orzeł Piława Dolna) - 8
Kuriata Dawid (Precelek) - 7
Herdy Robert (Amatorzy Ziębice) - 6
Radziszewski Szymon (Amatorzy Ziębice - 6
Kucharek Rafał (Orzeł Piława Dolna) - 5
Cebulski Jacek (Kłodzko Team) - 4
Deroń Grzegorz (Kłodzko Team) - 4
Kuska Kamil (Nauczyciele) - 4
Rorat Rafał (Orzeł Piława Dolna) - 4
Kucharek Łukasz (Orzeł Piława Dolna) - 4
Palmowski Przemysław (Amatorzy Ziębice) - 3
Bańkowski Adam (Kłodzko Team) - 3
Zieliński Tomasz (Nauczyciele) - 3
Olejarnik Kamil (Straż Pożarna) - 3
Robak Tomasz (Straż Pożarna) - 3
Kupiec Piotr (Topory) – 3

 

Klasyfikacja KRÓLÓW STRZELCÓW II Liga:
Boliega Jakub (Gang Dyr. Józefa) - 8
Zachliński Andrzej (Supa Strickes) - 8
Głąb Krzysztof (Blue Stars) - 6
Łuka Patryk (Cis Brzeźnica) - 6
Stwora Mateusz (Blue Stars) - 5
Sopuch Mateusz (Bulsoniki KZ) - 5
Jasiński Adrian (Supa Strickes) - 4
Sienkiewicz Kamil (Zbylbruk Bobolice) - 4
Brysiak Rafał (Blue Stars) - 3
Chamerski Wiktor (Bulsoniki KZ) - 3
Karykowski Jakub (Ekipa Bania) - 3
Chrzanowski Arkadiusz (Sajdersi) - 3
Stachyra Marcin (Wieża Rudnica) – 3

 

Klasyfikacja KRÓLÓW STRZELCÓW III Liga:
Gheorghita Galbeaza (Niezależni) - 7
Rychter Dawid (Neoprofil Tarnów) - 6
Pogoda Patryk (Straż Pożarna 2) - 6
Adamczyk Paweł (Polish Boys) - 5
Haber Marek (Polish Boys) - 5
Bilski Norbert (Stara Gwardia) - 5
Mendak Tomasz (Stara Gwardia) - 5
Kizik Jakub (Straż Pożarna 2) - 5
Łyżwiński Oskar (FC Ponalewce) - 4
Sójka Kamil (FC Ponalewce) - 4
Dłużewski Marcin (Kamieniarstwo-abc.pl) - 4
Kodym Mikołaj (Polish Boys) - 4
Latosiewicz Adam (Straż Pożarna 2) - 4

 

9150846
IP: 54.166.160.105
Dziś jest 2018-06-22

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.